Hakkımızda

10 yılda Türkiye genelinde yüzlerce müşteriye ulaşarak, müşterisinin ihtiyaçlarına göre çalışan soğutma makineleri üzerinde araştırmalar yaparak, tasarruflu ve izlenebilen soğuk odalar üreten bir teknoloji ve mühendislik firmasıyız.

Farklı sektörlerin soğuk depo ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Soğuk depolar için soğutucu cihazlar, soğuk depo kabinleri, kapıları ve rafları üreten firma, servis hizmeti ve deneyimli kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar soğuk depo ihtiyacı olan sektörlere ve bu konuda çalışanlara partnerlik yapan firmamız, üretimini yaptığı ürünleri kendi bilgi, birikimiyle tasarlamaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini kullanan firma, dayanıklılık, düzenli iş ve estetiğe önem vererek dünya standartlarında üretim yaparak, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Geniş yelpazede üretim yapan firmamız, otel, tatil köyü gibi turizm yatırımları, et, balık, tavuk işletme ve depolama tesisleri, süt ve sütlü mamuller üretim ve stoklama tesisleri, elma, portakal, diğer meyve ve sebze depolama tesisleri kurmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Vizyonumuz & Misyonumuz

Çevreye duyarlı, topluma, müşterilerine ve çalışanlarına güven veren, hukuk çerçevesinde belirtilen etik kuralları bağlayıcı bir şart olarak zorunluluk kabul etmek, gelişen yenilikleri takip ederek bu yenilikleri proje ve uygulamalara dahil ederek her projede ‘’insan’’ı baz alarak belirlenen ihtiyaçları sentezlemek.

Sektörümüzde yaşanan gelişim ve değişime paralel olarak; profesyonel yönetim, uzman kadro desteği ve tecrübeli hizmet personeli ile doğru çözüm ve uygulamalara imza atmak, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, yapıcı ve yönlendirici bir kurum olmak ve devamlılığı hedef alarak, müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.

Geçmişten gelen tecrübe birikimini toplam kalite anlayışı ile birleştirerek; müşteri memnuniyetini ve beklentilerini zamanında ve rekabetçi fiyatlarla karşılayan bir ürün kalitesi için;

Kaliteden ödün vermeyen,
Sektörde öncü olan,
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden,
Dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren,
Kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kalite Politikamız

Deneyim ile gençliğin dinamizmini ve yenilikçi ruhunu bir araya getirmek amacıyla kurulan firmamız, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak Endüstriyel Soğutma Hizmetleri alanlarında müşterilerimizin beklentilerine uygun, güvenilir, doğru çözümler sunmak ve sektörde adı kalite ve güvenle özdeşleşen bir firma olmak doğrultusunda; Kaliteli malzeme, işçilik ve hizmet sağlamayı, sektöründeki değişimi yakından izleyip, değişimleri standartlara uygun şekilde uygulamayı, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir organizasyon yapısına sahip olmayı, kalite bilincini bütün kademelerde oluşturmayı ve geliştirmeyi, hizmette uzman kadro ile müşterilere özel çözümler ve beklentilerini aşan imkanlar sunmayı, tüm çalışanların katılımını sağlayarak, çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın önerileriyle yenilenen kalite sistemimizi sürekli iyileştirmeyi ve yasal şartlara uymayı kalite politikası olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Cihan Endüstriyel Soğutma olarak sıfır iş kazası hedefimizi en temel değerimiz olarak kabul ediyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği önceliklerinin iş önceliklerimize üstünlüğünü kabul ediyor, bu öncelikleri günlük rutin işlerimizin bir parçası olarak görüyoruz. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak üzere, tüm çalışanlarımız yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür.

Bu bağlamda;

Şantiyelerimizdeki risklerle ilgili analizleri yapmayı ve bunlara uygun risk ve tehlike yönetim sistemleri uygulamayı,
Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimlerini vermeyi ve iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine erişmelerini sağlamayı, İşyeri ve eklentilerinde; çalışanlarımızın, taşeronlarımızın, ziyaretçilerin ve işyeri dışında çalışan şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini sağlamak için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili diğer gerekliliklere uygun olarak her türlü önlemi almayı, araç gereç ve Kişisel Koruyucu Ekipmanları bulundurmayı, İşyerinde iş kazası ve meslek hastalığına sebep olabilecek riskleri tespit edip, her seviyedeki çalışanların, ziyaretçilerin, taşeron/yüklenicilerin sağlık, güvenlik ve sosyal refahlarını temin etmeyi, kendilerine ve ailelerine ait ileride doğabilecek her türlü maddi ve manevi kayıpları azaltmayı, İşyerinde hizmet veren taşeron, yüklenici ve ziyaretçilerin de firmamızın koymuş olduğu iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kurallara uymalarını sağlamayı,
Global gelişimi gözönüne alarak, gelecekte karşılaşılabilecek olası durumları bu günden öngörmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi İSG politikamız olarak taahhüt ederiz.